00:00Přehled pořadů, písničky
00:15Krok za krokemGenesis (1): Počátek (R)
Moderuje: Jiří Novák
01:00IntervalMošny: CD Dej si čas (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
02:00Písničky
02:15Dary z rukou MistraOvoce Ducha svatého (R)
Moderuje: Jiřina Gina Čunková
Host: Jiří Kostelník
02:45Písničky
03:00Za obzorJižní Amerika (R)
Moderuje: Dana Kenningová
Host: Ondřej Mečkovský
04:00Písničky
04:15NofilterChceš víc? (R)
Moderuje: Zoltán Édes
04:45Písničky
05:15Život víry (R)
Moderuje: Lída Hojková
Host: Pavel Motyka
05:45Písničky
06:00Přehled pořadů, písničky
06:15Tichý čas
06:25Písničky
06:45Biblická úvahaZklamání
Autor a čte: Jiří Zdráhal
07:00Modlitby podle BibleUž to raší (1/4) (R)
Moderuje: Luděk Brdečko
07:30Písničky
07:50Myšlenka na denAdventní kalendář (7/24): Spasitel v kolébce
Autorka a čte: Blanka Šípová
08:00Na sobotní frekvenci ProglasuModlitby v karavanu napříč naší zemí
Moderuje: Petr Húšť
Host: Šárka Šimečková a Daniel Raška
09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny
09:45Písničky
10:15DotekyBoží přátelé (2/2) (R)
Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
10:45Písničky
11:00FortepianoMít uši k slyšení (R)
Moderuje: Lenka Malinová
Host: Markéta a David Bachmannovi
12:00Myšlenka na denAdventní kalendář (7/24): Spasitel v kolébce (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
12:05PohovkaUnspoken (R)
Moderuje: Štěpán Matuška
13:00Korálky
14:00Večer pod lampouNeobyčejné maličkosti (6) (R)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: David Novák, čte: Petr Stoy
15:00Písničky z archivuČekání
Připravila: Lenka Malinová
15:30Studna slova2. Královská (30/46): Král se srdcem poddaným Bohu
Moderuje: Kateřina Hodecová
Autor a čte: Jiří Hurta
15:45Písničky
16:00Poklady z archivuAby nám neunikl smysl
Moderuje: Kateřina Hodecová
17:00Kudy kamEvangelium bez frází (R)
Moderuje: Karel Hauptman
18:05Myšlenka na denAdventní kalendář (7/24): Spasitel v kolébce (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
18:30DušebolŘešení průšvihů (R)
Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
19:00AkademieCo nám hrozí v kyberprostoru
Hovoří: Vladimír Vácha
20:00Písničky
20:15Ke kořenůmZjevení (22/24): 20. kapitola
Moderuje: Petr Vaďura
Host: Jiří Mrázek
21:00Jazzový klubFriday Night in San Francisco
Moderuje: Broňa Procházková
22:00BohoslužbaRozhodni se dnes (R)
Káže: Pavel Coufal
22:45Písničky
23:15ZákoutíSladit rytmus (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Petr Kvíčala
23:45Písničky
00:00Přehled pořadů, písničky
00:15Ke kořenůmZjevení (22/24): 20. kapitola (R)
Moderuje: Petr Vaďura
Host: Jiří Mrázek
01:00AkademieCo nám hrozí v kyberprostoru (R)
Hovoří: Vladimír Vácha
02:00Písničky
02:15DušebolŘešení průšvihů (R)
Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
02:45Písničky
03:00Poklady z archivuAby nám neunikl smysl (R)
Moderuje: Kateřina Hodecová
04:00Písničky z archivuČekání (R)
Připravila: Lenka Malinová
04:30Biblická úvahaZklamání (R)
Autor a čte: Jiří Zdráhal
04:45Písničky
05:15Bohoslužba archivSkrytá naděje (R)
Káže: Roman Toušek
06:00Přehled pořadů, písničky
06:15Tichý čas
06:25Písničky
06:45Studna slova2. Královská (30/46): Král se srdcem poddaným Bohu (R)
Moderuje: Kateřina Hodecová
Autor a čte: Jiří Hurta
07:00Čtení z Bible
08:00Sváteční slovoAdventní kalendář (8/24): Vězeňský kaplan
Autorka a čte: Blanka Šípová
08:10Písničky
09:00BohoslužbaNeboj se
Káže: Jakub Limr
09:45Písničky
10:15Život víry (R)
Moderuje: Lída Hojková
Host: Pavel Motyka
10:45Písničky
11:00RozmarýnaMobil pod stromeček? (R)
Moderuje: Kateřina Vávrová
Host: Petr Kadlec
12:00Sváteční slovoAdventní kalendář (8/24): Vězeňský kaplan (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
12:05IntervalMošny: CD Dej si čas (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
13:00KormidloPonožkovník (2/9)
Moderuje: Bohdanka Gillíková
Připravily: Alena Zemčíková, Kateřina Hodecová, čtou: Markét
14:00Poklady z archivuAby nám neunikl smysl (R)
Moderuje: Kateřina Hodecová
15:00ConcertinoJ. S. Bach (4)
Moderuje: Dalibor Bakala
16:00Písničky
16:30Písničky z archivuČekání (R)
Připravila: Lenka Malinová
17:00Bohoslužba archivVíra v praxi
Káže: Ján Kriška
18:05Sváteční slovoAdventní kalendář (8/24): Vězeňský kaplan (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
18:10Písničky
18:30ZákoutíPět policajtů
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Michal Němec
19:00Za obzorJižní Amerika (R)
Moderuje: Dana Kenningová
Host: Ondřej Mečkovský
20:00Písničky
20:15DotekyHledáme Boha (1/2)
Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
20:45Písničky
21:00Modlitby podle BibleUž to raší (2/4)
Moderuje: Luděk Brdečko
21:30Písničky
22:00Řeka životaJohn Vernon McGee (R)
Autor: Ester Kvasňovská, čte: Lída Hojková a Daniel Zeman
23:00Krok za krokemGenesis (2): Tvoření ze stvoření
Moderuje: Jiří Novák
23:45Písničky
00:00Přehled pořadů, písničky
00:15Světem BibleList Jakubův 1,19-22 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
00:45Písničky
01:00PohovkaUnspoken (R)
Moderuje: Štěpán Matuška
02:00Písničky
02:15Čtení na pokračováníVysoká škola vděčnosti (21/22) (R)
Autorka a čte: Marie Frydrychová
02:45Písničky
03:00RozmarýnaMobil pod stromeček? (R)
Moderuje: Kateřina Vávrová
Host: Petr Kadlec
04:00Písničky
04:15ŠtafetaRodina a tradice (R)
Moderuje: Dana Kenningová
Host: Pavel Mečkovský
04:45Písničky
05:00Nejen chlebemNěmý Bobeš (R)
Moderuje: Lída Hojková
Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
05:15Písničky
05:30Okno do historieUstanovení celibátu kléru (R)
Autor a čte: František Holeček
05:45Písničky
06:00Přehled pořadů, písničky
06:15Tichý čas
06:25Písničky
06:45Biblická úvahaNemusíme se bát
Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
07:00Listárna
07:30Telefonát, Písničky
08:00Myšlenka na denAdventní kalendář (9/24): Zvláštní noc
Autorka a čte: Blanka Šípová
08:05Písničky
08:30Stopy
Moderuje: Bohdanka Gillíková
Host: David Halbrštát
08:45Písničky
09:00Kalendárium, Pozvánky
09:30Překročit hraniceCesta (1/4): Nikdy nejdeš sám
Moderuje: Lukáš Targosz
Host: Lukáš Targosz
09:45Písničky
10:00FortepianoNedomnívat se
Moderuje: Lenka Malinová
Host: Michal Beran
11:00Písničky
11:15NofilterVíc než náboženství
Moderuje: Tomáš Mikuš
11:45Písničky
12:00Myšlenka na denAdventní kalendář (9/24): Zvláštní noc (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
12:05Písničky
12:30Čtení na pokračováníVysoká škola vděčnosti (22/22)
Autorka a čte: Marie Frydrychová
13:00Kudy kamEvangelium bez frází (R)
Moderuje: Karel Hauptman
14:05Písničky na přání
15:00Písničky
15:15Biblická úvahaNemusíme se bát (R)
Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
15:25Písničky
15:45Čtení z Bible
15:50Písničky
16:00KOMPASŠalomoun (53): Šalomoun a David (2) (R)
Autor a čte: Marian Možucha
16:15Písničky
16:30Magazín z kultury
17:00Jazzový klubFriday Night in San Francisco (R)
Moderuje: Broňa Procházková
18:05Myšlenka na denAdventní kalendář (9/24): Zvláštní noc (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
18:30Život víry (R)
Moderuje: Lída Hojková
Host: Pavel Motyka
19:00Písničky
19:15KanafásekPohádky pod polštář (18/19)
Autor: Magdalena Wagnerová, čte: Jiří Hajdyla
19:30Písničky
19:45Uši k dušiVztah víry a psychologie (3/4): Psychoterapie (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Marek Macák
20:00Písničky
20:15Světem BibleList Jakubův 1,23-27
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
20:45Písničky
21:00MomentkyMomentky se Štěpánem a Kubou
Moderuje: Štěpán Matuška
Host: Jakub Peša
22:00Ke kořenůmZjevení (22/24): 20. kapitola (R)
Moderuje: Petr Vaďura
Host: Jiří Mrázek
22:45Písničky
23:15Čtení na pokračováníVysoká škola vděčnosti (22/22) (R)
Autorka a čte: Marie Frydrychová
23:45Písničky
00:00Přehled pořadů, písničky
00:15Světem BibleList Jakubův 1,23-27 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
00:45Písničky
01:00MomentkyMomentky se Štěpánem a Kubou (R)
Moderuje: Štěpán Matuška
Host: Jakub Peša
02:00Písničky
02:15Čtení na pokračováníVysoká škola vděčnosti (22/22) (R)
Autorka a čte: Marie Frydrychová
02:45Písničky
03:00Na sobotní frekvenci ProglasuModlitby v karavanu napříč naší zemí (R)
Moderuje: Petr Húšť
Host: Šárka Šimečková a Daniel Raška
04:00Písničky
04:15Modlitby podle BibleUž to raší (2/4) (R)
Moderuje: Luděk Brdečko
04:45Písničky
05:00Uši k dušiVztah víry a psychologie (3/4): Psychoterapie (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Marek Macák
05:15Písničky
05:30KOMPASŠalomoun (53): Šalomoun a David (2) (R)
Autor a čte: Marian Možucha
05:45Písničky
06:00Přehled pořadů, písničky
06:15Tichý čas
06:25Písničky
06:45Biblická úvahaAdvent
Autor a čte: Miroslav Kubíček
07:00Magazín z kultury (R)
07:30Telefonát, Písničky
08:00Myšlenka na denAdventní kalendář (10/24): Advent
Autorka a čte: Blanka Šípová
08:05Písničky
08:30Do světaRádce Simeon: A budete mi svědky
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
08:45Písničky
09:00Kalendárium, Pozvánky
09:30ZákladyZáklady (4/16): Spasení - co to je?
Moderuje: Jiřina Gina Čunková
autor a čte Jiřina Gina Čunková
09:40Písničky
10:00DušebolDuševní nemoc a víra
Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
10:30Písničky
10:45Kdo je to
11:00Písničky
11:15PrůsečíkyMohou nám vzít práci stroje využívající umělou inteligenci?
Moderuje: Petr Matoušek
Host: Marián Možucha
11:45Písničky
12:00Myšlenka na denAdventní kalendář (10/24): Advent (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
12:05Písničky
12:30Čtení na pokračováníTišbejský (1/8)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
13:00FortepianoNedomnívat se (R)
Moderuje: Lenka Malinová
Host: Michal Beran
14:05Písničky na přání
15:00Písničky
15:15Biblická úvahaAdvent (R)
Autor a čte: Miroslav Kubíček
15:25Písničky
15:45Čtení z Bible
15:50Písničky
16:00Překročit hraniceCesta (1/4): Nikdy nejdeš sám (R)
Moderuje: Lukáš Targosz
Host: Lukáš Targosz
16:15Písničky
16:30Magazín z regionů
17:00Korálky (R)
18:05Myšlenka na denAdventní kalendář (10/24): Advent (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
18:30NofilterVíc než náboženství (R)
Moderuje: Tomáš Mikuš
19:00Písničky
19:15KanafásekPohádky pod polštář (19/19)
Autor: Magdalena Wagnerová, čte: Jiří Hajdyla
19:30Písničky
19:45Stopy (R)
Moderuje: Bohdanka Gillíková
Host: David Halbrštát
20:00Písničky
20:15Světem BibleList Jakubův 2,1-9
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
20:45Písničky
21:00PohovkaChris Renzema
Moderuje: Štěpán Matuška
22:00AkademieCo nám hrozí v kyberprostoru (R)
Hovoří: Vladimír Vácha
23:00Písničky
23:15Čtení na pokračováníTišbejský (1/8) (R)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
23:45Písničky
00:00Přehled pořadů, písničky
00:15Světem BibleList Jakubův 2,1-9 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
00:45Písničky
01:00Jazzový klubFriday Night in San Francisco (R)
Moderuje: Broňa Procházková
02:00Písničky
02:15Čtení na pokračováníTišbejský (1/8) (R)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
02:45Písničky
03:00FortepianoNedomnívat se (R)
Moderuje: Lenka Malinová
Host: Michal Beran
04:00Písničky
04:15ZákoutíPět policajtů (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Michal Němec
04:45Písničky
05:00Stopy (R)
Moderuje: Bohdanka Gillíková
Host: David Halbrštát
05:15Písničky
05:30Překročit hraniceCesta (1/4): Nikdy nejdeš sám (R)
Moderuje: Lukáš Targosz
Host: Lukáš Targosz
05:45Písničky
06:00Přehled pořadů, písničky
06:15Tichý čas
06:25Písničky
06:45Biblická úvahaOčekávání na Boha
Autor a čte: Martin Moldan
07:00Magazín z regionů (R)
07:30Telefonát, Písničky
08:00Myšlenka na denAdventní kalendář (11/24): Promluva
Autorka a čte: Blanka Šípová
08:05Písničky
08:30ZrcadloApokryfní evangelia (3/4): Zkouška evangelií
Moderuje: Luděk Brdečko
Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
08:45Písničky
09:00Kalendárium, Pozvánky
09:30Life+Hry/Games
Moderuje: Ailsa Randall
09:45Písničky
10:00Řeka životaJindřich Špaček - Vzpomínky biblického kolportéra
Autor: Kateřina Hodecová, čte: Kateřina a Petr Hodecovi
11:00Písničky
11:15Dary z rukou MistraDuch svatý - ovoce a služba
Moderuje: Jiřina Gina Čunková
Host: Dan Drápal
11:45Písničky
12:00Myšlenka na denAdventní kalendář (11/24): Promluva (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
12:05Písničky
12:30Čtení na pokračování Tišbejský (2/8)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
13:00AkademieCo nám hrozí v kyberprostoru (R)
Hovoří: Vladimír Vácha
14:05Písničky na přání
15:00Písničky
15:15Biblická úvahaOčekávání na Boha (R)
Autor a čte: Martin Moldan
15:25Písničky
15:45Čtení z Bible
15:50Písničky
16:00ZákladyZáklady (4/16): Spasení - co to je? (R)
Moderuje: Jiřina Gina Čunková
autor a čte Jiřina Gina Čunková
16:10Písničky
16:30Magazín z misie
17:00PohovkaChris Renzema (R)
Moderuje: Štěpán Matuška
18:05Myšlenka na denAdventní kalendář (11/24): Promluva (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
18:30PrůsečíkyMohou nám vzít práci stroje využívající umělou inteligenci? (R)
Moderuje: Petr Matoušek
Host: Marián Možucha
19:00Písničky
19:15KanafásekDobrodružství U Anežky (1/14)
Autor a čte: Mária Lehocká
19:30Písničky
19:45Do světaRádce Simeon: A budete mi svědky (R)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
20:00Písničky
20:15Světem BibleList Jakubův 2,9-14
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
20:45Písničky
21:00Kudy kamObdobí "mezi"
Moderuje: Petr Raus
22:00ConcertinoJ. S. Bach (4) (R)
Moderuje: Dalibor Bakala
23:00Písničky
23:15Čtení na pokračování Tišbejský (2/8) (R)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
23:45Písničky
00:00Přehled pořadů, písničky
00:15Světem BibleList Jakubův 2,9-14 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
00:45Písničky
01:00Kudy kamObdobí "mezi" (R)
Moderuje: Petr Raus
02:00Písničky
02:15Čtení na pokračování Tišbejský (2/8) (R)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
02:45Písničky
03:00Večer pod lampouNeobyčejné maličkosti (6) (R)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: David Novák, čte: Petr Stoy
04:00Písničky
04:15PrůsečíkyMohou nám vzít práci stroje využívající umělou inteligenci? (R)
Moderuje: Petr Matoušek
Host: Marián Možucha
04:45Písničky
05:00Do světaRádce Simeon: A budete mi svědky (R)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
05:15Písničky
05:30ZákladyZáklady (4/16): Spasení - co to je? (R)
Moderuje: Jiřina Gina Čunková
autor a čte Jiřina Gina Čunková
05:45Písničky
06:00Přehled pořadů, písničky
06:15Tichý čas
06:25Písničky
06:45Biblická úvahaJak očekáváš Kristův příchod
Host: Karel Fridrich
07:00Magazín z misie (R)
07:30Telefonát, Písničky
08:00Myšlenka na denAdventní kalendář (12/24): Simeon a Anna
Autorka a čte: Blanka Šípová
08:05Písničky
08:30Nejen chlebemTři sestry
Moderuje: Lída Hojková
Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
08:45Písničky
09:00Kalendárium, Pozvánky
09:30Okno do historiePapežský rozkol v Itálii
Autor a čte: František Holeček
09:45Písničky
10:00RozmarýnaRodinné slavení
Moderuje: Lída Pohanková
Host: Miriam Süssová
11:00Písničky
11:15ŠtafetaVzpomínky (1/2)
Moderuje: Dana Kenningová
Host: Magda Mečkovská
11:45Písničky
12:00Myšlenka na denAdventní kalendář (12/24): Simeon a Anna (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
12:05Písničky
12:30Čtení na pokračováníTišbejský (3/8)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
13:00Řeka životaJindřich Špaček - Vzpomínky biblického kolportéra (R)
Autor: Kateřina Hodecová, čte: Kateřina a Petr Hodecovi
14:05Písničky na přání
15:00Písničky
15:15Biblická úvahaJak očekáváš Kristův příchod (R)
Host: Karel Fridrich
15:25Písničky
15:45Čtení z Bible
15:50Písničky
16:00Life+Hry/Games (R)
Moderuje: Ailsa Randall
16:15Písničky
17:00KormidloPonožkovník (2/9) (R)
Moderuje: Bohdanka Gillíková
Připravily: Alena Zemčíková, Kateřina Hodecová, čtou: Markét
18:05Myšlenka na denAdventní kalendář (12/24): Simeon a Anna (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
18:30Dary z rukou MistraDuch svatý - ovoce a služba (R)
Moderuje: Jiřina Gina Čunková
Host: Dan Drápal
19:00Písničky
19:15KanafásekDobrodružství U Anežky (2/14)
autor a čte: Mária Lehocká
19:30Písničky
19:45ZrcadloApokryfní evangelia (3/4): Zkouška evangelií (R)
Moderuje: Luděk Brdečko
Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
20:00Písničky
20:15Světem BibleList Jakubův 2,14-23
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
20:45Písničky
21:00IntervalOboroh: CD Když Věčnost navštívila čas
Moderuje: Lucie Endlicherová
22:00Na sobotní frekvenci ProglasuModlitby v karavanu napříč naší zemí (R)
Moderuje: Petr Húšť
Host: Šárka Šimečková a Daniel Raška
23:00Písničky
23:15Čtení na pokračováníTišbejský (3/8) (R)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
23:45Písničky
00:00Přehled pořadů, písničky
00:15Světem BibleList Jakubův 2,14-23 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
00:45Písničky
01:00ConcertinoJ. S. Bach (4) (R)
Moderuje: Dalibor Bakala
02:00Písničky
02:15Čtení na pokračováníTišbejský (3/8) (R)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
02:45Písničky
03:00Řeka životaJindřich Špaček - Vzpomínky biblického kolportéra (R)
Autor: Kateřina Hodecová, čte: Kateřina a Petr Hodecovi
04:00Písničky
04:15DotekyHledáme Boha (1/2) (R)
Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
04:45Písničky
05:00ZrcadloApokryfní evangelia (3/4): Zkouška evangelií (R)
Moderuje: Luděk Brdečko
Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
05:15Písničky
05:30Life+Hry/Games (R)
Moderuje: Ailsa Randall
05:45Písničky
06:00Přehled pořadů, písničky
06:15Tichý čas
06:25Písničky
06:45Biblická úvaha
07:30Telefonát, Písničky
08:00Myšlenka na denAdventní kalendář (13/24): Jesle
Autorka a čte: Blanka Šípová
08:05Písničky
08:30Uši k dušiVztah víry a psychologie (4/4): To nejdůležitější
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Marek Macák
08:45Písničky
09:00Kalendárium, Pozvánky
09:30KOMPASŠalomoun (54): Posilnění v slabosti
Autor a čte: Marian Možucha
09:45Písničky
10:00Za obzorBělorusko
Moderuje: Lída Hojková
Vitalij Kondrat, tlumočí: Jan Novák
11:00Písničky
11:15Život víry
Moderuje: Jan Duchoslav
Host: Terezie Járová
11:45Písničky
12:00Myšlenka na denAdventní kalendář (13/24): Jesle (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
12:05Písničky
12:30Čtení na pokračováníTišbejský (4/8)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
13:00RozmarýnaRodinné slavení (R)
Moderuje: Lída Pohanková
Host: Miriam Süssová
14:05Písničky na přání
15:00Písničky
15:15Biblická úvaha (R)
15:25Písničky
15:45Čtení z Bible
15:50Písničky
16:00Okno do historiePapežský rozkol v Itálii (R)
Autor a čte: František Holeček
16:15Písničky
16:30Listárna
17:00IntervalOboroh: CD Když Věčnost navštívila čas (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
18:05Myšlenka na denAdventní kalendář (13/24): Jesle (R)
Autorka a čte: Blanka Šípová
18:30ŠtafetaVzpomínky (1/2) (R)
Moderuje: Dana Kenningová
Host: Magda Mečkovská
19:00Písničky
19:15KanafásekDobrodružství U Anežky (3/14)
autor a čte: Mária Lehocká
19:30Písničky
19:45Nejen chlebemTři sestry (R)
Moderuje: Lída Hojková
Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
20:00Písničky
20:15Světem BibleList Jakubův 2,23-3,1
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
20:45Písničky
21:00Večer pod lampouTajemství betlémské hvězdy (1/2)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: Werner Gitt, čte: Kateřina Hodecová a Pavel Kohl
22:00MomentkyMomentky se Štěpánem a Kubou (R)
Moderuje: Štěpán Matuška
Host: Jakub Peša
23:00Písničky
23:15Čtení na pokračováníTišbejský (4/8) (R)
Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
23:45Písničky