00:00Hudba R7(vysílá slovenská redakce)
01:05Vyučovania (repríza zo soboty)(vysílá slovenská redakce)
05:45Slovo do dňa(vysílá slovenská redakce)
06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov(vysílá slovenská redakce)
07:15Biblický výklad(vysílá slovenská redakce)
08:00Bohoslužba(vysílá slovenská redakce)
09:15Bibl. vyučovania - v spolupráci s In Touch Ministr(vysílá slovenská redakce)
10:00Príbehy pre deti(vysílá slovenská redakce)
11:00Evergreeny(vysílá slovenská redakce)
12:00Přehled pořadů
12:15Sváteční slovoSrdcem, ústy, skutkem a životem
Autor a čte: Dan Hammer
12:30KormidloU Tří oříšků (4/6): Chytrá horákyně (R)
Moderuje: Bohdanka Gillíková
Přípravila: Bohdana Gillíková
14:15BohoslužbaJosef jako předobraz Pána Ježíše Krista
Káže: Alois Boháček
15:00Stopy (R)
Moderuje: Bohdanka Gillíková
Host: Anna Krýsová
15:30Písničky z archivuJana a Miroslav Radovi: Čekání (R)
připravila: Lenka Malinová
16:00Uši k dušiČisté srdce (4/5): Krása a slast (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Marek Macák
16:15Písničky
16:30Okno do historiePolitika a moc (R)
Autor a čte: František Holeček
17:00RozmarýnaŽivot romského dítěte (R)
Moderuje: Kateřina Vávrová
Host: Hana Maršálová
18:00Sváteční slovoSrdcem, ústy, skutkem a životem (R)
Autor a čte: Dan Hammer
18:15Krok za krokemMarek (14): Zákon nad zákon
Moderuje: Jiří Novák
19:00Za obzorFrancie - komunita v Reuilly
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Vlaďka Jelínková
20:00Večer pod lampouBěžím k cíli (1/5)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: Stanislav Kaczmarczyk, čte: Petr Stoy
21:00Sváteční slovoSrdcem, ústy, skutkem a životem (R)
Autor a čte: Dan Hammer
21:15DotekyOdnaučit se váhat a odkládat
Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
21:45Písničky
22:00Modlitby podle BibleTi, kdo se přimlouvají aneb Čtyři přátelé (1)
Moderuje: Helena Brdečková
22:30Čtení na pokračováníJak život šel (14/26) (R)
Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
23:00Čtení na pokračováníJak život šel (15/26) (R)
Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
23:30Čtení na pokračováníJak život šel (16/26) (R)
Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
00:00Hudba R7 (vysílá slovenská redakce)
01:05Bohoslužba (repríza z nedele)(vysílá slovenská redakce)
05:45Slovo do dňa(vysílá slovenská redakce)
06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov(vysílá slovenská redakce)
07:15Zamyslenie + modlitba za Slovensko(vysílá slovenská redakce)
08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova(vysílá slovenská redakce)
09:15Slovo do dňa(vysílá slovenská redakce)
10:15Poradňa pre mladých  (vysílá slovenská redakce)
11:15Úvaha(vysílá slovenská redakce)
12:00Přehled pořadů
12:15Čtení na pokračováníJak život šel (17/26)
Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
12:45Písničky, kalendárium
13:00Kudy kamRozhodnout se věřit (R)
Moderuje: Lída Hojková
Host: Marek Prosner
14:00Myšlenka na denTo není fér! (R)
Autor: Petr Hajčiar, čte: Daniel Zeman
14:15Písničky na přání
14:45Překročit hraniceProlomit ticho (12/12)
Moderuje: Kateřina Hodecová
Host: Lukáš Targosz
15:00IntervalThe Odd Gifts: CD Migrant Songs (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
16:00Studna slova2. Královská (5/46): Elíša a vdova (R)
Moderuje: Kateřina Hodecová
Autor a čte: Jiří Hurta
16:15Čtení z Bible 21
16:30Magazín z kultury
17:00Písničky
17:15Ke kořenůmApoštolské vyznání víry (11): Věřím ve společenství svatých (R)
Moderuje: Petr Vaďura
Host: Petr Gallus
18:05Myšlenka na denTo není fér! (R)
Autor: Petr Hajčiar, čte: Daniel Zeman
18:15KanafásekMedové příběhy (10/15)
Autorka: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
18:30ZákladyZáklady (11/16): Význam Bible
Autor a čte: Petr Raus
19:00Řeka životaCharles Haddon Spurgeon
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Robert Hart
20:00PohovkaElle Limebear
Moderuje: Štěpán Matuška
21:00Světem BibleEzechiel 11,1-12,20
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
21:30Světem BibleEzechiel 12,21-14,6
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
22:00MomentkyMomentky se Štěpánem a Kubou
Moderuje: Štěpán Matuška
Host: Jakub Peša
23:00Modlitby podle BibleTi, kdo se přimlouvají aneb Čtyři přátelé (1) (R)
Moderuje: Helena Brdečková
00:00Přehled pořadů
00:05Světem BibleEzechiel 11,1-12,20 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
00:30Světem BibleEzechiel 12,21-14,6 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
01:00PohovkaElle Limebear (R)
Moderuje: Štěpán Matuška
02:00Řeka životaCharles Haddon Spurgeon (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Robert Hart
03:00ZrcadloPravda pod mikroskopem (153): Je mozek pouze stroj? (R)
Moderuje: Luděk Brdečko
Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
03:15Čtení z Bible 21
03:30Čtení na pokračováníJak život šel (17/26) (R)
Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
04:00Krok za krokemMarek (14): Zákon nad zákon (R)
Moderuje: Jiří Novák
04:45Uši k dušiČisté srdce (4/5): Krása a slast (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Marek Macák
05:00Modlitby podle BibleTi, kdo se přimlouvají aneb Čtyři přátelé (1) (R)
Moderuje: Helena Brdečková
05:30Studna slova2. Královská (5/46): Elíša a vdova (R)
Moderuje: Kateřina Hodecová
Autor a čte: Jiří Hurta
05:50Čtení z Bible 21
06:00Ranní vysílání Rádia 7
06:15Myšlenka na denSlova
Autorka: Daniela Zemanová, čte: Rozita Mertová
06:20Písničky, kalendárium
06:30Biblická úvahaŽízním
Autor a čte: Alois Boháček, biblické verše čte: Kateřina Hod
06:45Tichý čas
06:50Písničky
07:00Magazín z kultury (R)
07:30Stopy (R)
Moderuje: Bohdanka Gillíková
Host: Gabriela Danihelová
07:45Písničky
08:00KOMPASŠalamoun (39): Zametání pod koberec
Autor a čte: Marian Možucha
08:15Písničky
08:30DotekyOdnaučit se váhat a odkládat (R)
Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
09:05Myšlenka na denSlova (R)
Autorka: Daniela Zemanová, čte: Rozita Mertová
09:15Do světaObchodník Ábel, rádce Simeon: Obrácení potřetí (R)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
09:30Písničky
09:45Biblická úvahaŽízním (R)
Autor a čte: Alois Boháček, biblické verše čte: Kateřina Hod
10:00Za obzorFrancie - komunita v Reuilly (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Vlaďka Jelínková
11:15Překročit hraniceProlomit ticho (12/12) (R)
Moderuje: Kateřina Hodecová
Host: Lukáš Targosz
11:30Kdo je to?
11:40Písničky
11:50Myšlenka na denSlova (R)
Autorka: Daniela Zemanová, čte: Rozita Mertová
12:00Hudba R7 (vysílá slovenská redakce)
13:10Slovo do dňa(vysílá slovenská redakce)
14:05Pohodička(vysílá slovenská redakce)
15:15Do života (vysílá slovenská redakce)
16:15Poradňa pre mladých(vysílá slovenská redakce)
17:00Zaujímavosti - v réžií moderátorov(vysílá slovenská redakce)
18:00Klubovňa - hrdinovia viery / hostia a svedectvá(vysílá slovenská redakce)
19:15Večerníček(vysílá slovenská redakce)
20:00Srdce pre chválu(vysílá slovenská redakce)
21:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov(vysílá slovenská redakce)
22:00Kázne a vyučovania s P. Hanesom(vysílá slovenská redakce)
23:15Čítanie z Biblie(vysílá slovenská redakce)
23:40Slovo do dňa(vysílá slovenská redakce)
00:00Hudba R7 (vysílá slovenská redakce)
01:05Psychologická poradňa (repríza z utorka)(vysílá slovenská redakce)
05:45Slovo do dňa(vysílá slovenská redakce)
06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov(vysílá slovenská redakce)
07:15Zamyslenie(vysílá slovenská redakce)
08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova(vysílá slovenská redakce)
09:15Slovo do dňa (vysílá slovenská redakce)
10:15Postavený na skale v spolupráci s D. Prince Minist(vysílá slovenská redakce)
11:15Úvaha(vysílá slovenská redakce)
12:00Přehled pořadů
12:15Čtení na pokračováníJak život šel (18/26)
Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka a Michal Bumbálek
12:45Písničky, kalendárium
13:00FortepianoPovolání nebo poslání?
Moderuje: Lenka Malinová
Host: Nelly Musilová
14:00Myšlenka na denSlova (R)
Autorka: Daniela Zemanová, čte: Rozita Mertová
14:15Písničky na přání
14:45Do světaObchodník Ábel, rádce Simeon: Obrácení potřetí (R)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
15:00Písničky z archivuBez harfy
Připravil: Daniel Zeman
15:30ZákladyZáklady (11/16): Význam Bible (R)
Autor a čte: Petr Raus
16:00KOMPASŠalamoun (39): Zametání pod koberec (R)
Autor a čte: Marian Možucha
16:15Čtení z Bible 21
16:30Magazín z misie
17:00Písničky
17:15Uši k dušiČisté srdce (4/5): Krása a slast (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Marek Macák
17:45Písničky
18:05Myšlenka na denSlova (R)
Autorka: Daniela Zemanová, čte: Rozita Mertová
18:15KanafásekMedové příběhy (11/15)
Autorka: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
18:30Život víry
Moderuje: Pavel Kohl
Host: Ida Pencová
19:00Písničky
19:15Modlitby podle BibleTi, kdo se přimlouvají aneb Čtyři přátelé (1) (R)
Moderuje: Helena Brdečková
20:00Kudy kam
Hovoří: Karel Hauptman
21:00Světem BibleEzechiel 14,7-16,14
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
21:30Světem BibleEzechiel 16,53-18,4
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
22:00Na sobotní frekvenci ProglasuHoří ještě? (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Martin Moldan
23:15BohoslužbaJosef jako předobraz Pána Ježíše Krista (R)
Káže: Alois Boháček
00:00Přehled pořadů
00:05Světem BibleEzechiel 14,7-16,14 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
00:30Světem BibleEzechiel 16,53-18,4 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
01:00Za obzorFrancie - komunita v Reuilly (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Vlaďka Jelínková
02:00Kudy kam (R)
Hovoří: Karel Hauptman
03:00Do světaObchodník Ábel, rádce Simeon: Obrácení potřetí (R)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
03:15Čtení z Bible 21
03:30Čtení na pokračováníJak život šel (18/26) (R)
Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka a Michal Bumbálek
04:00Písničky z archivuBez harfy (R)
Připravil: Daniel Zeman
04:30Překročit hraniceProlomit ticho (12/12) (R)
Moderuje: Kateřina Hodecová
Host: Lukáš Targosz
05:30KOMPASŠalamoun (39): Zametání pod koberec (R)
Autor a čte: Marian Možucha
05:50Čtení z Bible 21
06:00Ranní vysílání Rádia 7
06:15Myšlenka na denČeho jsme plní?
Autorka: Alena Procházková, čte: Vlastimil Kolegar
06:20Písničky, kalendárium
06:30Biblická úvahaO smrti
Autor a čte: David Novák
06:45Tichý čas
06:50Písničky
07:00Magazín z misie (R)
07:30ZrcadloPravda pod mikroskopem (154): Věda o vědění (R)
Moderuje: Luděk Brdečko
Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
07:45Písničky
08:00Houpací křesloPřirozené talenty a duchovní dary
Autor a čte: Marie Frydrychová
08:15Písničky
08:30Život víry (R)
Moderuje: Pavel Kohl
Host: Ida Pencová
09:05Myšlenka na denČeho jsme plní? (R)
Autorka: Alena Procházková, čte: Vlastimil Kolegar
09:15Nejen chlebemDvě modlitby (R)
Moderuje: Lída Hojková
09:30Písničky
09:45Biblická úvahaO smrti (R)
Autor a čte: David Novák
10:00RozmarýnaRodinná ekologie
Moderuje: Bohunka a Josef Horští
Host: František Brückner
11:15Okno do historieDokonalá svoboda církve
Autor a čte: František Holeček
11:30Listárna
11:50Myšlenka na denČeho jsme plní? (R)
Autorka: Alena Procházková, čte: Vlastimil Kolegar
12:00Hudba R7 (vysílá slovenská redakce)
13:10Slovo do dňa (vysílá slovenská redakce)
14:05Klubovňa - hostia a svedectvá(vysílá slovenská redakce)
15:15Do života (vysílá slovenská redakce)
16:15Postavený na skale(vysílá slovenská redakce)
17:00Zaujímavosti - v réžií moderátorov(vysílá slovenská redakce)
18:00Nádej v beznádeji / Megafón(vysílá slovenská redakce)
19:15Večerníček(vysílá slovenská redakce)
20:00Evergreeny(vysílá slovenská redakce)
21:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov (vysílá slovenská redakce)
22:00Kázne a vyučovania (vysílá slovenská redakce)
23:15Čítanie z Biblie(vysílá slovenská redakce)
23:40Slovo do dňa(vysílá slovenská redakce)
00:00Hudba R7 (vysílá slovenská redakce)
01:05Klubovňa (repríza zo stredy)(vysílá slovenská redakce)
05:45Slovo do dňa(vysílá slovenská redakce)
06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov(vysílá slovenská redakce)
07:15Zamyslenie(vysílá slovenská redakce)
08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova(vysílá slovenská redakce)
09:15Hlas pre Slovensko - povzbudenie pre cirkev(vysílá slovenská redakce)
10:15Rady pre vás(vysílá slovenská redakce)
11:15Úvaha(vysílá slovenská redakce)
12:00Přehled pořadů
12:15Čtení na pokračováníJak život šel (19/26)
Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka a Michal Bumbálek
12:45Písničky, kalendárium
13:00Řeka životaCharles Haddon Spurgeon (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Robert Hart
14:00Myšlenka na denČeho jsme plní? (R)
Autorka: Alena Procházková, čte: Vlastimil Kolegar
14:15Písničky na přání
14:45Nejen chlebemDvě modlitby (R)
Moderuje: Lída Hojková
15:00PohovkaElle Limebear (R)
Moderuje: Štěpán Matuška
16:00Houpací křesloPřirozené talenty a duchovní dary (R)
Autor a čte: Marie Frydrychová
16:15Čtení z Bible 21
16:30Magazín z regionů
17:00Písničky
17:15DotekyOdnaučit se váhat a odkládat (R)
Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
17:45Písničky
18:05Myšlenka na denČeho jsme plní? (R)
Autorka: Alena Procházková, čte: Vlastimil Kolegar
18:15KanafásekMedové příběhy (12/15)
Autorka: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
18:30Překročit hraniceProlomit ticho (12/12) (R)
Moderuje: Kateřina Hodecová
Host: Lukáš Targosz
19:00Ke kořenůmApoštolské vyznání víry (12): Věřím v hříchů odpuštění
Moderuje: Petr Vaďura
Host: Petr Gallus
20:00IntervalPůljablkoň: CD Světelné léto
Moderuje: Lucie Endlicherová
21:00Světem BibleEzechiel 18,5-20,7
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
21:30Písničky
21:45Studna slova2. Královská (6/46): Syn dvakrát darovaný
Moderuje: Kateřina Hodecová
Autor a čte: Jiří Hurta
22:00Večer pod lampouBěžím k cíli (1/5) (R)
Moderuje: Jitka Vyležíková
Autor: Stanislav Kaczmarczyk, čte: Petr Stoy
23:00MomentkyMomentky se Štěpánem a Kubou (R)
Moderuje: Štěpán Matuška
Host: Jakub Peša
00:00Přehled pořadů
00:05Světem BibleEzechiel 18,5-20,7 (R)
Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
00:45Studna slova2. Královská (6/46): Syn dvakrát darovaný (R)
Moderuje: Kateřina Hodecová
Autor a čte: Jiří Hurta
01:00IntervalPůljablkoň: CD Světelné léto (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
02:00Ke kořenůmApoštolské vyznání víry (12): Věřím v hříchů odpuštění (R)
Moderuje: Petr Vaďura
Host: Petr Gallus
03:00Nejen chlebemDvě modlitby (R)
Moderuje: Lída Hojková
03:15Čtení z Bible 21
03:30Čtení na pokračováníJak život šel (19/26) (R)
Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka a Michal Bumbálek
04:00DotekyOdnaučit se váhat a odkládat (R)
Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
04:30Život víry (R)
Moderuje: Pavel Kohl
Host: Ida Pencová
05:00Okno do historieDokonalá svoboda církve (R)
Autor a čte: František Holeček
05:30Houpací křesloPřirozené talenty a duchovní dary (R)
Autor a čte: Marie Frydrychová
05:50Čtení z Bible 21
06:00Ranní vysílání Rádia 7
06:15Myšlenka na denMilost odpuštění
Autorka: Alena Procházková, čte: Jitka Vyležíková
06:20Písničky, kalendárium
06:30Biblická úvahaRiskantní sázka na jedinou kartu
Autor a čte: Ivo Mareš, biblické verše čte: Marcela Dűrrová
06:45Tichý čas
06:50Písničky
07:30Uši k dušiČisté srdce (5/5): Církev (R)
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Marek Macák
07:45Písničky
08:00Na sobotní frekvenci ProglasuVzpomínky na Izrael
Moderuje: Lucie Endlicherová
Host: Dana a Martin Koutečtí
09:05Myšlenka na denMilost odpuštění (R)
Autorka: Alena Procházková, čte: Jitka Vyležíková
09:15Život víry (R)
Moderuje: Pavel Kohl
Host: Ida Pencová
10:00FortepianoPovolání nebo poslání? (R)
Moderuje: Lenka Malinová
Host: Nelly Musilová
11:15ZrcadloPravda pod mikroskopem (154): Věda o vědění (R)
Moderuje: Luděk Brdečko
Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
11:30ZákladyZáklady (11/16): Význam Bible (R)
Autor a čte: Petr Raus
11:50Myšlenka na denMilost odpuštění (R)
Autorka: Alena Procházková, čte: Jitka Vyležíková
12:00Hudba R7(vysílá slovenská redakce)
12:15Slovo do dňa(vysílá slovenská redakce)
13:15Víkendovka(vysílá slovenská redakce)
14:15Slovo pravdy(vysílá slovenská redakce)
15:15Evergreeny(vysílá slovenská redakce)
16:00Pohľady(vysílá slovenská redakce)
17:00Zaujímavosti na tému židov a Izraela(vysílá slovenská redakce)
18:00Bohoslužba(vysílá slovenská redakce)
19:00Hudba R7(vysílá slovenská redakce)
20:00Modlitby za prenasledovaných kresťanov(vysílá slovenská redakce)
21:10Bibl. vyučovania (repríza zo 715)(vysílá slovenská redakce)
22:00Kairosklub(vysílá slovenská redakce)
23:15Nestarnúce príbehy(vysílá slovenská redakce)