Tento jednoduchý web slouží ke snadnému přístupu k poslechu on-line vysílání a základním informacím o Rádiu 7 z mobilních zařízení. Na jeho vývoji se stále pracuje. (Přehrávání online vysílání nemusí být kompatibilní se všemi zařízeními.)

Ikonu tohoto webu si můžete umístit na plochu svého zařízení a spouštět jej pak podobně jako aplikaci:

Android: Přejděte na hlavní stránku tohto webu m.radio7.cz a přidejte ji v prohlížeči do Záložek (hvězdička). Následně v prohlížeči otevřete správce záložek (menu Záložky) a vyhledejte právě přidanou záložku Rádio 7. Na této záložce dlouze stiskněte, až se zobrazí nabídka; v ní zvolte Přidat na plochu. Ikona mobilního webu Rádia 7 bude umístěna na plochu vašeho zařízení a poklepáním na ni otevřete přímo tento web.

iPhone/iPad: Přejděte na hlavní stránku tohto webu m.radio7.cz. Na spodní liště v prohlížeči klepněte na ikonu Sdílet (ikona uprostřed znázorňující šipku směřující ven z obdélníku) a z nabídky vyberte Přidat na plochu. 

Windows Phone: V aplikaci Internet Explorer otevřete hlavní stránku tohto webu m.radio7.cz. Klepněte na ikonu Další a potom na položku Připnout na úvodní obrazovku.

Aplikace pro Android:

Get it on Google Play

Vytvořeno pomocí:

Bootstrap from Twitter  GLYPHICONS.com  jPlayer