Po 07.09 06:45: Biblická úvaha: K začátku školního roku
Autor, čte: Miroslav Kubíček
Po 07.09 08:00: Myšlenka na den: Dávej si pozor
Autor: Richard Novák, čte: Petr Stoy
Po 07.09 08:30: Stopy: Anežka Krajníková
Moderuje: Bohdanka Medřická Hovoří: Anežka Krajníková, ptá se: Pavel Kohl
Po 07.09 09:30: Překročit hranice: Polopravdy (1/12)
Moderuje: Kateřina Hodecová Host: Lukáš Targosz
Po 07.09 10:00: Fortepiano: Kdo jsem?
Moderuje: Lenka Malinová Host: Marina
Po 07.09 11:15: #nofilter: Ještě jednu hojnost prosím (1)
Moderuje: Milan Michalko Připravil: Milan Michalko
Po 07.09 12:15: Čtení na pokračování: Kterak kostelník k víře přišel (3/9)
Autor: Petr Němec, čte: Vlastimil Brůža
Po 07.09 16:30: Magazín: Konference Lydie 2020; kniha Petea Greiga Jak se modlit; národní svolání Česko, je nový den
Host: Lucie Vlasáková, Pavel Plchot, Jana Kostelníková
Po 07.09 20:15: Světem Bible: Zjevení Janovo 3,5–7
Autor: John V. McGee, čte, upravil, překlad: Pavel Vopalecký
Po 07.09 21:00: Momentky:
Moderuje: Ondřej Medřický
Út 08.09 06:45: Biblická úvaha: O výchově Boží i lidské
Autor, čte: Jana Frantíková
Út 08.09 08:00: Myšlenka na den: Prázdná přikázání
Autor: Robert Zachar, čte: Petra Vychodilová
Út 08.09 08:30: Nahoru: Vytrvalost
Moderuje: Štěpán Matuška Hovoří: Petr Dvořáček, Pavel Kohl
Út 08.09 09:30: Základy: Základy (9/16): Život v milosti
Autor, čte: Daniel Skokan
Út 08.09 11:15: Průsečíky: Může nás umělá inteligence klamat?
Moderuje: Petr Matoušek Host: Marián Možucha
Út 08.09 12:15: Čtení na pokračování: Kterak kostelník k víře přišel (4/9)
Autor: Petr Němec, čte: Vlastimil Brůža
Út 08.09 16:30: Magazín: Výstava Vtipně o cÍrQi; kurz Objevování života; kurz Kairos
Host: Leoš Cásek, Pavel Bosman, Šárka Koníčková
Út 08.09 20:15: Světem Bible: Zjevení Janovo 3,8–13
Autor: John V. McGee, čte, upravil, překlad: Pavel Vopalecký
St 09.09 06:45: Biblická úvaha: Přiblížit se k Bohu a co z toho
Autor, čte: Michal Krchňák
St 09.09 08:00: Myšlenka na den: Cesta tramvají
Autor, čte: Lenka Malinová
St 09.09 08:30: Zrcadlo: Pravda pod mikroskopem (216): Paul Chien: (2/2) Exploze života
Moderuje: Luděk Brdečko Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka
St 09.09 09:30: Life+: Crime and punishment/ Zločin a trest
Moderuje: Ailsa Randall
St 09.09 10:00: Řeka života: Kateřina Sienská
Moderuje: Kateřina Hodecová Host: Jiří Sladký
St 09.09 11:15: Dary z rukou Mistra: Kritéria pro službu pastýře
Moderuje: Jiřina Gina Čunková Host: Karel Řežábek
St 09.09 12:15: Čtení na pokračování: Kterak kostelník k víře přišel (5/9)
Autor: Petr Němec, čte: Vlastimil Brůža
St 09.09 16:30: Magazín: Společnost Moravian připomívá výročí úmrtí Komenského; hnutí Nová generace; zářijové číslo časopisu
Host: Daniel Říčan, Daniel Skokan, Pavel Pospíšil
St 09.09 20:15: Světem Bible: Zjevení Janovo 3,14–17
Autor: John V. McGee, čte, upravil, překlad: Pavel Vopalecký
St 09.09 21:00: Kudy kam: Odpočinout si od služby Bohu?
Moderuje: Lída Hojková Hovoří: Petr Janoušek
Čt 10.09 06:45: Biblická úvaha: Tři chyby víry
Autor, čte: Alois Boháček, verše čte: Kateřina Hodecová
Čt 10.09 08:00: Myšlenka na den: Stále otevřeno
Autor: Pavel Hradský, čte: Vlastimil Kolegar
Čt 10.09 08:30: Nejen chlebem: Nejen láskou
Autor, čte: Jan Vopalecký
Čt 10.09 10:00: Rozmarýna: WOW v režii rodiny
Moderuje: Kateřina Vávrová Host: Marie Vosáhlová, Vilda Vosáhlo
Čt 10.09 11:15: Štafeta: Vliv původní rodiny
Moderuje: Renáta Žemličková Host: Milena Mikulková
Čt 10.09 12:15: Čtení na pokračování: Kterak kostelník k víře přišel (6/9)
Autor: Petr Němec, čte: Vlastimil Brůža
Čt 10.09 16:30: Magazín: Kurzy pro veřejnost na ETS Praha; víkendový pobyt pro nezadané; konference ICEJ Connection
Moderuje: Vilém Šedivý Autor: Vilém Šedivý, host: Mojmír Kallus, Miloš Poborský, Lenka Mikysková
Čt 10.09 20:15: Světem Bible: Zjevení Janovo 3,18–22
Autor: John V. McGee, čte, upravil, překlad: Pavel Vopalecký
Pá 11.09 06:45: Biblická úvaha: Jeho jméno bylo Onezimos
Autor, čte: Martin Moldan
Pá 11.09 08:00: Myšlenka na den: Jak se máš?
Autor, čte: Jana Peřtová
Pá 11.09 08:30: Uši k duši: Listování: Martin Buber (10): Duchovní život společenství
Host: Marek Macák, ptá se: Lucie Endlicherová
Pá 11.09 09:30: KOMPAS: Rechabeám (12): Nezvládnutý strach
Autor, čte: Marián Možucha
Pá 11.09 10:00: Za obzor: Izrael
Moderuje: Dana Kenningová Host: Dan Flek
Pá 11.09 11:15: Život víry: Soňa Ševelová
Moderuje: Lenka Malinová Hovoří: Soňa Ševelová
Pá 11.09 12:15: Čtení na pokračování: Kterak kostelník k víře přišel (7/9)
Autor: Petr Němec, čte: Vlastimil Brůža
Pá 11.09 20:15: Světem Bible: Zjevení Janovo 4,1–2
Autor: John V. McGee, čte, upravil, překlad: Pavel Vopalecký
Pá 11.09 21:00: Večer pod lampou: Růst do plnosti (1/4): Úvod
Autor: Josef Knoflíček, čte: Luděk Brdečko
So 12.09 06:45: Biblická úvaha: Poklady
Autor, čte: Štěpán Hájek
So 12.09 07:50: Myšlenka na den: Radujeme se ze své spásy?
Autor, čte: Marie Frydrychová
So 12.09 08:00: Na sobotní frekvenci Proglasu: Ježíš, největší básník všech dob
Moderuje: Petr Raus Host: Ralf Mošt
So 12.09 15:30: Studna slova: Efezským (24/94): Překážky odstraněny
Moderuje: Jitka Vyležíková Autor, čte: Jiří Hurta, scénář: Lída Hojková
So 12.09 16:00: Poklady z archivu: Vzpomínky na historii práce TWR
Moderuje: Helena Brdečková Hovoří: Otakar Vožeh, Emil Kroczek
So 12.09 19:00: Akademie: Zdravé návyky na sociálních sítích
Hovoří: José Calvo
So 12.09 20:15: Ke kořenům: Kázání na hoře (2/15)
Moderuje: Petr Vaďura Host: Petr Beneš
Ne 13.09 08:00: Sváteční slovo: Proč se nevzdávat?
Autor, čte: Karel Fridrich
Ne 13.09 09:00: Bohoslužba: Nevzdávej se
Káže: Jiří Zdráhal
Ne 13.09 17:00: Bohoslužba archiv: Reformace pokračuje
Káže: Stanislav Bubik
Ne 13.09 18:30: Zákoutí: Nebylo by lepší to zahrát?
Moderuje: Lucie Endlicherová Host: Milena Steinmasslová
Ne 13.09 20:15: Doteky: Selhání víry
Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
Ne 13.09 21:00: Modlitby podle Bible: Prosby (2): Nemáte, protože neprosíte
Moderuje: Helena Brdečková